Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Відбулося засідання Виконкому СФГУ

Виконавчий комітет Спортивної федерації глухих України 4 липня 2014 року провів четверте засідання з початку 2014 року. На засіданні, крім членів виконкому СФГУ, були присутні запрошені представники Укрцентру «Інваспорт» - в.о.начальника організаційно-спортивного відділу Жильцова Л.В та старший тренер Зуєва А.Ю.

Почали з розгляду виступів - звітів старших тренерів про підсумки участі українських спортсменів з порушеннями слуху у міжнародних змаганнях, а саме, у:

- ЧЄ з боулінгу,(м.Відень ,Австрія);

- ЧЄ з плавання,(м.Саранськ,Росія);

- Відкритому чемпіонаті Балтики з орієнтування ( м.Вільнюс та м.Зарасай Литва);

- Всесвітній шаховій Олімпіаді(м.Опатія, Хорватія);

- ЧЄ з маунтенбайку (м.Відень ,Австрія);

- кваліфікаційному футбольному матчі Греція–Україна (м. Афіни, Греція).

Підготовки команд та підсумки їх виступів в вищенаведених змаганнях, в цілому були оцінені, як задовільні. Природно, не обійшлося і без зауважень та пропозицій з боку членів виконавчого комітету СФГУ, які необхідно врахувати в наступній роботі тренерів та представників СФГУ з відповідних видів спорту.

Далі доповідати запросили старших тренерів з бадмінтону, з пляжного волейболу (чоловічого та жіночого команд), з футболу щодо стану підготовленості збірних команд України серед спортсменів з порушеннями слуху до участі у відповідних чемпіонатах Європи -з  бадмінтону та пляжного волейболу і відбірковому матчі до чемпіонату Європи з футболу 2015 р. між збірними командами України та Чехії серед нечуючих футболістів. Сподіваємося на гідні виступи вказаних команд в цих змаганнях.

Віце-президент СФГУ Лаврик О.А. підвів підсумки про проведення Відкритого всеукраїнського турніру з дзюдо пам’яті Воїна Небесної сотні Дмитра Максимова, який вже заплановано проводити щорічно.

А ось при розгляді звіту генерального секретаря СФГУ Гриценка В.С. про проведений семінар підвищення кваліфікації лідерів та активістів регіональних осередків СФГУ, члени виконкому СФГУ поставили суттєве питання – чому без пояснення причин деякі осередки СФГУ не делегували на даний семінар своїх представників? Навіть була подана пропозиція розглянути заходи покарання для таких президентів осередків СФГУ, яка поки що була відхилена.

Були розглянуті і інші питання, в тому числі-перспективи розвитку підготовки молодих спортсменів з порушенням слуху та їх відбір до участі в міжнародних змаганнях.

Секретаріат СФГУ

Social Like