Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Відбувся навчальний тренінг СФГУ з ІТ

В м.Києві, 19 жовтня 2017р. у приміщенні ЦП УТОГ при підтримці Міністерства соціальної політики, був проведений навчальний тренінг з інформаційних технологій (ІТ) де взяли участь нечуючі представники СФГУ з видів спорту.

Генеральний секретар СФГУ Віталій Гриценко привітав учасників тренінгу та відзначив важливість знань та вмінь в галузі новітніх інформаційних технологій, які надаються на тренінгу у різноманітній роботі представників СФГУ - роботі з документами, обробці інформації, спілкуванні з колегами-іноземцями тощо.

Олександр Какуєв, який є фахівцем з ІТ, розповів та показав наочними матеріалами присутнім про існуючі та нові інформаційні технології.

Зокрема, були висвітлені можливості програми PDF-XChange, інструменти швидкої обробки фото за допомогою Paint, хмарні зберігання, віддалений доступ до ПК з допомогою TeamViewer, можливості програми Connect для людей з порушеннями слуху та програми-перекладача національних жестових мов нечуючих “Spread the Sign”.

Підсумовуючи, можна відзначити, що учасники отримали корисні теоретичні знання та навички практичного використання в своїй діяльності новітніх методів в галузі ІТ.

Social Like