Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Статті

Вібдувся семінар для представників та лідерів регіональних осередків СФГУ

За підтримки Міністерства соціальної політики України, Спортивна федерація глухих України 30 та 31 жовтня 2018 року провела семінар у Навчально-відновлювальному центрі УТОГ, який розташований в мальовничому місці в Пущі Водиці (м. Київ) і куди заздалегідь були запрошені лідери, представники та активісти всіх регіональних осередків СФГУ.

Даний захід проводився з метою підвищення кваліфікації та інформативності лідерів і представників регіональних осередків СФГУ, освоєння ними сучасних методів роботи з відповідними документами.

В своєму вступному слові президент Спортивної федерації глухих України Л.Касіцький привітав учасників семінару.

Порядок денний даного семінару був наступним:

1. Статична звітність для СФГУ (доповідач – І.Кулаков);

2. Облік та реєстрація спортсменів в СФГУ (доповідач – Ю.Топчієва);

3. Документація роботи громадських тренерів в осередках (доповідач – О.Лаврик);

4. Функції технічних представників СФГУ (доповідач – В.Гриценко).

Протягом дня, 30 жовтня та першої половини дня 31 жовтня 2018 року доповідачі І.Кулаков, Ю.Топчієва, О.Лаврик, В.Гриценко, провели лекції по закріпленим темам і відповіли на всі практичні питання учасників семінару.

Лекції супроводжувалися наочною інформацією –шляхом проекції на екран.

Доповідач І.Кулаков.

 

Доповідач Ю.Топчієва.

Доповідач О.Лаврик.

Доповідач В.Гриценко.

Також на семінарі було проведення жеребкування до Всеукраїнського турніру з футзалу серед глухих команд спортсменів-ветеранів, який відбудеться з 09 по 11 листопада 2018 року в м.Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.).

У рамках проведення семінару всі учасники змогли поспілкуватися с керівниками Спортивної федерації глухих України та працівниками її секретаріату і отримати вичерпну інформацію на всі свої питання.

Social Like